KONST / Litografier / Färglitografi 11944192
nr 1194 4192
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, 169/275, signerad. Motivet: 28x20
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:03:46
500 kr
600 kr
800 kr